Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Turboo Automation Co., Ltd

Çin Turboo Automation Co., Ltd Sertifikalar
Çin Turboo Automation Co., Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Turboo Automation Co., Ltd

Turboo Automation Co., Ltd
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Turboo
No. Çalışanları : 140~160
Yıllık satış : 10000000-11000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 70% - 80%
R & D department: 30 person
TURBOO Automation Co, Ltd Ar-Ge, üretim, satış ve Çin'de kapı otomasyon ürünlerinin hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. 2006 yılından beri kapı otomasyonundayız.


TURBOO'ya ekibin her üyesi tarafından TURBOO'ya uzman bilgi ve beceriler kazandırılır. oto kapı vb elektronik güvenlik çözümleri.


Bizim ana pazar payı yurtdışında katkıda bulunan nerede güney-doğu bulunan, orta-doğu Avrupa, amerika vb. Alıcılar gibi fazla 80 ülkeden gelen Kore, singapur, Filipinler, tayland, Vietnam, hindistan, yeni Zelanda, Pakistan, Suudi Arabistan, BAE, Romanya, Meksika, Kanada, ABD, Brezilya, Mısır, Malta, Avustralya, İtalya, Kosta Rika, Endonezya, Nijerya, İngiltere, Kenya, Bulgaristan, İran, Irak, Lübnan, Macaristan, Uruguay, Arjantin, vb. Ayrıca, yurtiçi de çok iyi pazar payını üstleniyoruz. İstikrarlı ve kaliteli ürünlerinin yanı sıra zamanında ve mükemmel hizmetleri ile TURBOO, sektörde çok iyi bir ün kazanmış ve müşteriler ve ortaklar arasında güven kazanmıştır.


Turnikelerimiz ve kapılarımız giriş noktalarınızda güvenliği artırmak ve insan gücünü optimize etmek için tasarlanmıştır. Bu sistemler, tesislerinize bireysel erişimin verimli ve zarif bir şekilde kontrol edilmesini sağlayacaktır. Kurulumu kolay, anlaşılması kolay ve bakımı basittir. "TURBOO" ürünleri endüstriyel işletmeler, yaşam bahçesi, bina ofisleri, mağazalar, müzeler, güvenlik tesisatları, hapishaneler, nükleer santraller, havaalanları, demiryolları, limanlar, sergi merkezleri, skiresorts, fitness ve diğer alanlarda geniş bir uygulama bulmaktadır.

İletişim bilgileri
Turboo Automation Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Enya Chen

Tel: 86-13590495053

Faks: 86-755-29164103

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)