Turboo Otomasyon Co, Ltd

Turnike üreticisinden daha fazlası!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

iyi kalite Tripod Turnike Kapısı satış için
iyi kalite Tripod Turnike Kapısı satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

1
Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.
Company profile

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Turboo
No. Çalışanları : 140~160
Yıllık satış : 10000000-11000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 70% - 80%
R & D department: 30 person
TÜRBOO Otomasyon Co, Ltd Çin'de Ar-Ge, üretim, satış ve kapı otomasyon ürünlerinin hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. 2006 yılından bu yana kapı otomasyonuna dahil olduk.


TURBOO'ya, ekibin her bir üyesi tarafından TURBOO'ya sunulan ve her üçlü turnike, kanatlı bariyer kapısı, salıncaklı bariyer kapısı, tam boy turnike, her türlü bloke ediciden çok çeşitli mükemmel otomasyon otomasyonu üretimi ve teklifini sunan uzman bilgi ve becerileri. otomatik kapılar vb elektronik güvenlik çözümleri.


Ana pazar payımız Güneydoğu, Orta Doğu Avrupa, Amerika vb. Ülkelerdeki denizaşırı ülkeler tarafından sağlanmıştır. Alıcılar, Kore, Singapur, Filipinler, Tayland, Vietnam, Hindistan, Yeni Zelanda, Pakistan gibi 80'den fazla ülkeden gelmektedir. Suudi Arabistan, BAE, Romanya, Meksika, Kanada, ABD, Brezilya, Mısır, Malta, Avustralya, İtalya, Kosta Rika, Endonezya, Nijerya, İngiltere, Kenya, Bulgaristan, İran, Irak, Lübnan, Macaristan, Uruguay, Arjantin, vb. Dahası, iç piyasada da çok iyi pazar payının sorumluluğunu alıyoruz. İstikrarlı ve kaliteli ürünleri, zamanında ve mükemmel hizmetleriyle TURBOO, sektörde çok iyi bir ün ve müşteri ve ortaklar arasında güven kazanmıştır.


Turnikelerimiz ve kapılarımız, giriş noktalarınızdaki güvenliği artırmak ve insan gücünü optimize etmek için tasarlanmıştır. Bu sistemler, tesislerinize bireysel erişimin verimli ve zarif bir şekilde kontrol edilmesini sağlayacaktır. Kurulumu basit, anlaşılması kolay ve bakımı basit. "TURBOO" ürünleri, endüstriyel işletmelerde, oturma bahçelerinde, bina ofislerinde, mağazalarda, müzelerde, güvenlik tesislerinde, cezaevlerinde, nükleer santrallerde, havaalanlarında, demiryollarında, limanlarda, sergi merkezlerinde, kayak merkezlerinde, spor alanlarında ve diğer alanlarda geniş bir uygulama alanı bulmaktadır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Grace mao

Tel: 86-755-29809981-29010765

Faks: 86-755-29164103

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)