Turboo Otomasyon Co, Ltd

Turnike üreticisinden daha fazlası!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Tripod Turnike Kapısı satış için
iyi kalite Tripod Turnike Kapısı satış için
Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    TURBOO'nun ekibin her bir üyesi tarafından, üç kapılı turnikeler, kanatlı bariyer kapısı, salınım bariyer kapısı, tam yükseklikte turnike, her çeşit engelleyiciden geniş bir yelpazede mükemmel kapı otomasyonu üreten ve sunan, uzman bilgi ve beceriler TURBOO'ya getirilir. otomatik kapılar vb elektronik güvenlik çözümleri.

  • OEM / ODM
    Uzman Her iki takım üyesi tarafından TURBOO'ya bilgi ve beceriler kazandırılır ve bu sayede üç kutuplu turnikeler, kanatlı bariyer kapısı, salıncak bariyer kapısı, tam yükseklikte turnikeler, yol engelleyicileri ile TURBOO'nun mükemmel kapı otomatiği imalatı ve sunumu sağlanır. otomatik kapılar çeşitleri vb elektronik güvenlik çözümleri ve OEM / ODM çözümü.

  • Ar-Ge
    TURBOO şirketi, her zaman yeni ürün araştırma ve geliştirme ve yenilikçilik ve geleneksel ürünlerin kalitesinin acımasız peşinde kararlı olmuştur. Ekim 2016 yılında, şirket ayrı ayrı Turboo Otomasyon araştırma ve geliştirme merkezi, ofis alanı fazla 1500 kare ve varolan araştırma ve geliştirme ve diğer ilgili personel 50'den fazla kişi olmak üzere, aynı zamanda kurmak, aynı zamanda, laboratuarlar, test var odalar ve profesyonel kalite merkezleri. Endüstrinin gelişimine öncülük etmek için yeni teknolojiler ve yeni yollar uygulayarak, standart ürünleri araştırma ve geliştirme yoluyla optimize ederek, ürünlerimizi akranda en yüksek fiyatı oluşturuyoruz. Ayrıca, kanal bariyer pazarının yeni ürünlerini piyasaya sürmeye, teknik engeller kurmaya ve büyük verilerin trendine uymaya devam ediyoruz, ana kaldırımda büyük veri. Turboo'nun araştırma ve geliştirmenin güçlü gücü, müşterilerin hızlı özelleştirme yeteneğine ve daha üniform ve istikrarlı ürün kalıp standardizasyon becerisine sahip olmakta ve yaklaşık 5000000 kat daha fazla güvenlik sağlamaktadır. Yaklaşık yüz patent kazanmıştır. Avrupa Birliği CE belgesi; 2015 Turboo, yüksek teknoloji şirketlerinin ulusal unvanını kazandı.

İletişim bilgileri
Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Grace mao

Tel: 86-755-29809981-29010765

Faks: 86-755-29164103

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)