Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Turboo Automation Co., Ltd Fabrika turu

Çin Turboo Automation Co., Ltd Sertifikalar
Çin Turboo Automation Co., Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  TURBOO Automation Co.Ltd 2006 yılından bu yana turnike kapıları konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Çin'de otomatik bariyer turnike kapıları TOP 3 üreticisidir.
  Biz kendi fabrika 20000 metrekare Shenzhen şehir, yaklaşık 500 metrekare laboratuvar, 400 metrekare showroom. Ar-Ge departmanında 50'den fazla personel olmak üzere 250'den fazla çalışanımız var. Teknik ve tasarım konusunda 150'den fazla patent var. Turboo'nın yüksek kaliteli turnike bariyer kapıları ve iyi bakım hizmeti sunmasını sağlar.

 • OEM / ODM
  Uzman Bilgi ve beceriler, ekibin her bir üyesi tarafından TURBOO'ya getirilir; otomatik kapılar vb elektronik güvenlik çözümleri ve OEM / ODM çözüm çeşitleri.

 • Ar-Ge
  TURBOO şirketi her zaman yeni ürün araştırma ve geliştirme ve yeniliği ve geleneksel ürünlerin kalitesinin aralıksız peşinde olmayı taahhüt etmiştir. Ekim 2016'da şirket ayrı ayrı Turboo Otomasyon araştırma ve geliştirme merkezi kurdu, ofis alanı 1500'den fazla kare ve mevcut araştırma ve geliştirme ve diğer ilgili personel 50'den fazla kişi oldu, aynı zamanda laboratuvarlarımız, testimiz var odaları ve profesyonel kalite merkezleri. Endüstrinin gelişimine öncülük etmek için yeni teknolojiler ve yeni yollar uygulamak, araştırma ve geliştirme yoluyla standart ürünleri optimize etmek, böylece ürünleri akranda en yüksek fiyata sahip hale getiriyoruz. Ayrıca, teknik engeller oluşturan ve büyük veri trendine uygun, kaldırımın büyük verilerini yöneten hat kanalı kapı segmentleri pazarının yeni ürününü başlatmaya devam ediyoruz. Araştırma ve geliştirmenin güçlü gücü, Turboo'nın müşterilerin hızlı özelleştirme ve daha tekdüze ve istikrarlı ürün kalıp standardizasyonu yeteneğine sahip olmasını sağlar, yaklaşık 5000000 kez ve daha iyi güvenlikteki meslektaşlarından çok daha fazla. Avrupa Birliği CE sertifikası; 2015 Turboo, yüksek teknoloji işletmelerinin ulusal unvanını kazandı.

İletişim bilgileri
Turboo Automation Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Enya Chen

Tel: 86-13590495053

Faks: 86-755-29164103

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)